Jesteśmy parą pozytywnie zakręconych ludzi. Na pierwszym miejscu stawiamy ekologię w tym Zero Waste i zdrowe podejście do życia.

Oboje widzimy ile ton śmieci powstaje wokół nas. Śmieci, które potem będą zalegać przez setki lat zanim się rozpadną, a gdy już to zrobią najprawdopodobniej dostaną się do wody i będą nas podtruwały mikroplastikiem.

Dlatego w kwietniu 2019 roku otworzyliśmy ten internetowy sklep zero waste. Naszym celem jest szerzenie idei Zero Waste. Uważamy, że warto być jej propagatorem, ponieważ przynosi to tylko korzyści – niektóre rozwiązania Zero Waste oszczędzają nie tylko nasze środowisko, ale także nas samych oraz nasze portfele.

Jestem Ola, szyję dla was woreczki i waciki, a w wolnych chwilach dziergam na drutach myjki 🙂 Dodatkowo zajmuję się przygotowywaniem waszych paczek oraz zajmuję się social mediami.

Aleksandra Bukowska
https://www.instagram.com/p/B7NvO9Gn8Em/?utm_source=ig_web_copy_link

Cześć! Jestem Dawid, to ja odpowiadam za poprawne działanie strony i całego sklepu. Dbam o to, aby wszystko działało jak należy. Ponadto najczęściej zajmuję się odpowiadaniem na wasze pytania czy też pomagam rozwiązać problemy.

Dawid Bąbiak

Zapraszamy na nasz instagram:

https://www.instagram.com/p/B4rkmVtlKZf/

Dane firmy:

No-Waste Aleksandra Bukowska

88-300, Mogilno

NIP: 557-17-02-838

REGON: 383001445

Skontaktuj się z nami:

Aleksandra: 667-952-556

Dawd: 573-051-863