• Majtki Figi z wysokim stanem - Czarne
  Majtki Figi z wysokim stanem – Czarne
  43,00 
 • Majtki Figi z niskim stanem - Czarne
  Majtki Figi z niskim stanem – Czarne
  40,00 
 • Bawełniana opaska na głowę
  Bawełniana opaska na głowę
  22,00 24,00 
 • Wielorazowe wkładki laktacyjne
  Wielorazowe wkładki laktacyjne
  15,00 55,00 
 • Wełniana opaska na głowę z certyfikatem OEKO-TEX
  Wełniana opaska na głowę z certyfikatem OEKO-TEX
  85,00 
 • Komplet 7 Płatków Kosmetycznych + Woreczek GRATIS
  Komplet 7 Płatków Kosmetycznych + Woreczek GRATIS
  21,00 
 • Zestaw zakupowy 3: Woreczek z siateczki bawełnianej x3
  Zestaw zakupowy 3: Woreczek z siateczki bawełnianej x3
  20,00 

Najczęściej wybierane produkty

 • Wieloręcznik kuchenny
  Wieloręcznik kuchenny
  25,99 40,99 
 • Zestaw zakupowy 3: Woreczek z siateczki bawełnianej x3
  Zestaw zakupowy 3: Woreczek z siateczki bawełnianej x3
  20,00 
 • Bawełniana siateczka na warzywa i owoce
  Bawełniana siateczka na warzywa i owoce
  7,00 
 • Woreczki do przechowywania i mrożenia żywności, kompostowalne -BioBag
  Woreczki do przechowywania i mrożenia żywności, kompostowalne -BioBag
  14,50 
 • Bambusowa szczoteczka do zębów dla dorosłych - Miękka - Zuzii
  Bambusowa szczoteczka do zębów dla dorosłych – Miękka – Zuzii
  13,00 
 • Biodegradowalne i kompostowalne worki na śmieci BioBag - 6l
  Biodegradowalne i kompostowalne worki na śmieci BioBag – 6l
  11,00 
 • Kompostowalny papier do pieczenia 10m, If you care
  Kompostowalny papier do pieczenia 10m, If you care
  15,00 
 • Bambusowa szczoteczka do zębów dla dorosłych – Średnia – Mohani
  Bambusowa szczoteczka do zębów dla dorosłych – Średnia – Mohani
  13,99 
 • Pasta wybielająca do zębów wrażliwych z Szałwią i Rokitnikiem Ben&Anna
  Pasta wybielająca do zębów wrażliwych z Szałwią i Rokitnikiem Ben&Anna
  30,99 
 • Zestaw do mycia naczyń: Myjka konopna + Garmydło + Podkładka
  Zestaw do mycia naczyń: Myjka konopna + Garmydło + Podkładka
  29,99 
 • Worek lniany w Kratkę 26x37cm
  Worek lniany w Kratkę 26x37cm
  16,00 
 • Wybielająca pasta z węglem aktywnym - Ben&Anna
  Wybielająca pasta z węglem aktywnym – Ben&Anna
  30,99 

Internetowy sklep zero waste


No-Waste to ekologiczny sklep online, w którym znajdziesz szereg produktów stworzonych w duchu zero/less waste! Wybierając nasze artykuły zero waste, zrobisz pierwszy krok ku temu, by zadbać nie tylko o swoje zdrowie ciała i umysłu, ale również o dobro naszej planety. Już przy życiu kilku wybranych produktów możesz zmienić swoje codzienne nawyki na lepsze. Nasz sklep zero waste online to naturalne kosmetyki do codziennej pielęgnacji, bezpieczne akcesoria do higieny ciała, ekologiczne środki czystości dla domu, torby i worki wielokrotnego użytku, stalowe termosy oraz inne artykuły z serii eco i zero waste. Stawiamy na formuły roślinne, ekologiczne opakowania i bezpieczne materiały, wolne od szkodliwych substancji. Cenimy sobie polskich producentów, ręczne wyroby, certyfikaty vegan i cruelty free. Chcemy, by nasz zero-waste sklep i dostępne w nim produkty pomogły Wam w ograniczeniu produkcji śmieci, a przede wszystkim plastiku. Oszczędzaj środowisko, swoje zdrowie i pieniądze!

Produkty zero waste dla Twojego ciała


Co oferuje nasz eko sklep w duchu zero waste? Znajdziesz tu kosmetyki oparte przede wszystkim na naturalnych składnikach, wolne od surowców pochodzenia zwierzęcego i nietestowane na zwierzętach. Są to takie produkty zero waste jak kremy, masła i peelingi do ciała, balsamy do ust, naturalne glinki, olejki do brody i włosów, nawilżające eliksiry i hydrolaty do twarzy czy wegańskie mydła. Prawdziwymi hitami okazują się kosmetyki w kostce – szampony, odżywki, a nawet dezodoranty, stanowiące doskonałą alternatywę dla drogeryjnych produktów w plastikowych opakowaniach. Nie brak również artykułów do higieny jamy ustnej i produktów do golenia. Znajdziesz je w ofercie marek godnych zaufania: Iossi, Ajeden, Mokosh, Auna, Miodowa Mydlarnia, Ben&Anna, LaLe, 4 Szpaki, Asoa, Mohani czy Georganics.
Nasze artykuły zero waste to znakomite akcesoria do codziennej higieny ciała. Cieszą się powodzeniem jako zamienniki dla swoich jednorazowych i plastikowych odpowiedników. Bambusowa szczoteczka do zębów Zuzii, wielorazowa maszynka z wymiennymi ostrzami Bambaw czy płatki kosmetyczne wielokrotnego użytku to tylko niektóre przykłady.

Artykuły zero waste do domu, kuchni i łazienki


Z naszym sklepem zero waste online możesz zorganizować cały dom zgodnie z ideą mniej śmieci – więcej odpowiedzialnych produktów. Zacznij od kuchni i wybierz biodegradowalne worki na śmieci, ekologiczne tabletki do zmywarki i mydło do mycia naczyń, kompostowalny papier do pieczenia czy pokryte woskiem woskowijki.
Produkty zero waste to także proszek do prania Balja oparty na prostych, biodegradowalnych składnikach i mydło do zapierania Auna. To również ekologiczne środki czystości dla Twojego domu – pasty i płyny czyszczące do różnych powierzchni marki Klareko i Nowa Kosmetyka, bazujące na bezpiecznych dla zdrowia i dla środowiska składnikach.
Jakie jeszcze produkty eco zero waste znajdziesz w No-Waste? Polecamy stalowe słomki do picia, myjki konopne, stalowe termosy (BPA free) i różnej wielości worki i woreczki na zakupy.

Idea eco zero waste, czyli co?


Czym właściwie jest idea zero-waste? To styl życia, zgodnie z którym staramy się produkować jak najmniej śmieci, dbając w ten sposób o swoje zdrowie, ale i o środowisko. Jak tego dokonać? Wystarczą proste kroki. Zamiast jednorazowych produktów, warto wybrać takie wielokrotnego użytku – siatki, worki, płatki kosmetyczne, maszynki. Zamiast kosmetyków czy środków czyszczących opartych na szkodliwych składnikach, stawiamy na te bazujące na naturalnych, bezpiecznych formułach. Ograniczamy także zużycie plastiku, wybierając tworzywa nadające się do recyklingu, biodegradowalne lub kompostowalne. Nasz eko sklep zero waste ma do zaoferowania całą gamę produktów, dzięki którym uczynisz pierwszy krok do życia w stylu zero/less waste!